Home Kids Competitions Venues Top 5 Markets News Blogs Gallery Specials Map Newsletter


Die Boer
Wie onthou die glorie-dae van Hillbrow, Yeoville en Kalkbaai toe jy en jou metgesel vir ʼn elegante aandete uit kon gaan terwyl julle kyk hoe ʼn jong Amanda Strydom, Elzabe Zietsman of Johannes Kerkorrel hul eerste treë op die kabaretverhoog gee? Dis ʼn konsep wat byna uitgesterf het. Sedertien was “aandete vermaak” aangebied deur baie “teaters” waar die kos baie elementęr en hoogstens gemiddeld was of restaurante met beperkte of geen teater fasiliteite nie.


By Die Boer restaurant teater laat herlewe ons “aandete-teater” op sy beste. Ja dis reg! - in die hartjie van Durbanville is daar nou n tuiste vir die uitvoerende kunste binne die “ambience” van ʼn top restaurant en ʼn volledig toegeruste teater.

Events



Peter G
Wed 23 July 14

Vaughan Gardiner
Thu 24 July 14

Valiant Swart en Basson Laubscher
Fri 25 July 14

God die Digter
Sat 26 July 14

Elvis Blue
Sun 27 July 14

Vuur Gevang in Glas
Mon 28 July 14

Shirley Valentyn
Tue 29 July 14 - Sat 02 August 14

Garth James and Dennis East
Tue 05 August 14

5 Maestros
Wed 06 August 14

Rupert & The Thunderbirds
Fri 08 August 14

Die Boer

p: 021 979 1911
e: navrae@dieboer.com
w: www.dieboer.com


Address
Chenoweth Straat 6
Durbanville


Share the love
Premium Venue
POP Art Centre
POP Art Centre
We are on a mission to create something great for performing arts in Jo'burg.